خدمات ما

تیتانیوم صنعت شریف در راستای ارتقای صنعت دانش فنی مهندسی در ایران از بدو تاسیس خود خدمات فنی مهندسی متعددی ارائه داده است.

واحدهای مهندسی تیتانیوم صنعت شریف

واحد تحقیق و پژوهش

واحد طراحی و شبیه‌سازی

واحد آزمایشگاه و مدل‌سازی

پاسخ سوالات فنی و مهندسی خود را از ما بخواهید

ارائه خدمات تحقیق و توسعه فنی

تیتانیوم صنعت شریف، از زیرساخت‌های مجهزی جهت تحقیق و توسعه و همچنین مدل‌سازی برخوردار است. با داشتن چنین زیرساخت ارزشمندی، تیتانیوم صنعت شریف، ظرفیت انجام هرگونه پروژه‌ی توسعه‌ای را دارد. همچنین این مجموعه می‌تواند در قالب قراردادهای حقوقی، زیرساخت تحقیق و توسعه ای خود را در اختیار شرکت‌های دانش‌بنیان همکار قرار دهد. از جمله مجموعه‌هایی که موفق شدند از زیرساخت تحقیق و توسعه‌ی ما بهره ببرند، می‌توان به مجموعه‌های زیر اشاره کرد:

  • واحد فناور باتری‌های لیتیوم دانشگاه علم و صنعت
  • گروه تحقیقاتی سهند شریف 
  • مؤسسه‌ی دانش‌بنیان زیست‌فن

ارائه‌ مشاوره‌ی فنی و مهندسی

مهندسان تیتانیوم صنعت شریف، همگی سطح بسیار بالایی از دانش فنی را در اختیار دارند. دانش به‌روز و سطح بالای این مهندسان در کنار تجربه‌ی فنی و مهندسی در بالاترین سطح، باعث شده است که این شرکت دانش‌بنیان، در زمره‌ی توانمندترین شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی مشاوره‌ی فنی و مهندسی قرار گرفته است.

مهندسان شرکت‌های مختلف، اعم از صنایع بالادستی تا صنایع پایین‌دستی و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ و کوچک می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی، با تیتانیوم صنعت شریف ارتباط گرفته و مشاوره‌های لازم را دریافت کنند.

  • مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد
  • شرکت پلیمر ایساتیس قندی ابرکوه
  • مؤسسه‌ی دانش‌بنیان زیست‌فن

طراحی واحدهای صنعتی و شیمیایی

در ابتدا، تمرکز تیتانیوم صنعت شریف، توسعه‌ی محصولات مهندسی بوده است؛ اما این کار بدون داشتن دانش و تخصص در زمینه‌ی طراحی واحدهای صنعتی و شیمیایی، غیرممکن می‌باشد. همین مسئله سبب شده است که تیتانیوم صنعت شریف بتواند طی 3 سال فعالیت خود، یکی از جوان‌ترین شرکت‌های دانش‌بنیان طراح واحدهای صنعتی باشد . بعد از طراحی نخستین خط پایلوت صنعتی دی‌اکسید تیتانیوم، طراحی واحدهای زیر در دست انجام می‌باشد:

  • طراحی خط تولید پلی‌اتیلن شبکه‌ای شونده (XLPE)
  • طراحی خط تولید صنعتی اکسید منیزیم خلوص بالا
  • طراحی نخستین واحد بازیافت و تولید تیتانیوم فلزی در ایران

مهندسی معکوس محصولات پیشرفته

اولین گام در تولید محصولات پیشرفته، مهندسی معکوس نمونه‌های باکیفیت خارجی آن می‌باشد. انجام فرآیند مهندسی معکوس، مستلزم داشتن دانش فنی در بالاترین سطح و تجربه‌ی ساخت و تولید می‌باشد. توان بالای تیم فنی مهندسی تیتانیوم صنعت شریف در کنار تجربیات مجموعه، سبب شده است که این مجموعه از ظرفیت بالایی برای مهندسی معکوس محصولات پیشرفته برخوردار باشد. مهندسی معکوس گریدهای پیشرفته‌ی رنگدانه‌ی دی‌اکسید تیتانیوم نیز نشان‌دهنده‌ی توانمندی بالای این مجموعه در مهندسی معکوس می‌باشد.

پروژه‌های انجام شده

تماس با ما